Hizmetlerimiz

Sizin İçin Özenle Yerine Getirdiğimiz Hizmetler

Hizmetlerimiz


Araç Sigortaları

Aracınızda başınıza gelebilecek bir sürü tehlike var. Çarpma, çarpılma, yanma… Halk hareketleri, terör… Sel ve su baskını… Hırsızlık… Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk… Hatta aklınıza bile gelmeyecek başka riskler… Allianz, aracınızı ve sizi, olası risklere karşı koruyor. Hasarınızı en hızlı şekilde gideriyor, kendinizi güvende hissetmeniz için farklı çözümler sunuyor.

Markalı Kaskolar

The new BMW 6 Series Convertible - Exterior (11/2010).

Özel Sağlık Sigortaları

Beklenmedik bir kaza veya hastalık sonucu oluşacak sağlık giderlerinizin yanı sıra sağlığınız için ihtiyaç duyacağınız her türlü tanı ve tedavi işlemlerini, en seçkin sağlık kurumlarında en modern yöntemlerle ve mali kaygı duymadan karşılanması için hazırlanmış sigortalardır. Sağlık giderleriniz, genel ve özel şartlar dahilinde ve poliçede belirtilen limitler doğrultusunda karşılanır.

Özel Sağlık Sigortaları, yatarak tedavi hizmetlerinin yanı sıra acil yardım, aile hekimliği, PSA ve Mamografi, ayakta tedavi, doğum, yeni doğan bebek bakımı ve check-up gibi sağlık hizmetlerini de sunar.

Size veya ailenize en uygun sağlık sigortasını seçerek sağlığınızı güvence altına alın.

İşyeri Sigortaları

Yüksek verim ve kazanç elde etmek için çalıştığımız işyerine en küçük bir zarar bile gelmesini istemeyiz. Ancak, riskleri de hiçbir zaman göz ardı etmememiz gerekir. İşyeri Sigortaları ile işyerinizi içindekilerle birlikte teminat altına alın.

Tüm İşyeri Sigortası

isyeri_Sigortasi_1480923337

Seyahat Sağlık Sigortaları

Seyahat Sağlık Sigortası ile, yurtiçi ya da yurtdışı seyahatleriniz sırasında meydana gelebilecek sağlık risklerine karşı kendinizi ve sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat-saglik-sigortasi

Nakliyat Sigortası

Nakliyat ve Havacılık Sigortaları, günümüzde gelişen iş ve ticaret hacmiyle bağlantılı olarak büyüklüğünü ve etki alanını artırmıştır. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda şekillenen ürün seçeneklerimizle sizlere güvence sağlıyoruz.

Nakliyat Sigortası

nakliyat-sigortasi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir